in-line bruslení > areál Ladronka > aktuálně

Čarodějnice na Ladronce 2013

23.04.2013 - Redakce

Související články

Související odkazy

Reklama
V úterý 30. 4. 2013 vypukne na Ladronce největší čarodějnický rej v Evropě. Celodenní akce pro dospělé a hlavně děti startuje úderem třetí hodiny odpoledne – na programu jsou koncerty, divadlo i soutěže. Dvoumetrová hranice vzplane v půl sedmé. Poprvé v osmileté historii čarodějnic rozsvítí nebe nad Ladronkou před desátou večerní čarokrásný ohňostroj. Vstup na akci je zdarma.

Jsem ráda, že se z této akce stala tradice a letos můžeme nabídnout už osmý ročník. Loni přišlo na akci odhadem rekordních 16 tisíc lidí, těším se, že letos možná překonáme návštěvnický rekord. Troufám si říct, že letos pořadatelé přichystali snad nejbohatší program. Kromě toho je tu také speciální akce na úvod – prvním 500 návštěvníkům budeme servírovat špekáčky zdarma,“ říká Marie Kousalíková, starostka městské části Praha 6.

Slavnostní zahájení programu už v 15:00 hodin

Rozeběhne se registrace soutěžících na Miss čarodějnice. Odstartuje hlavní kulturní program, představení Neposlušná kůzlátka divadelního souboru Buchty a loutky, taneční vystoupení skupiny Primavera, finále soutěže Miss čarodějnice, koncert Jaroslava Uhlíře s kapelou a koncert skupiny 100°C.

Mimo hlavní pódium najdete spoustu čarodějnických atrakcí

Čarodějnický kosmetický salón, dílnu, taneční školu a čarodějnou akademii. Zde se mohou všichni náležitě připravit na volbu „Miss čarodějnice“ a soutěž „Čarodějnice na kolečkách“. Účastníci budou soutěžit o hodnotné ceny, které dodali partneři akce.

O civilní doprovod soutěžících i nesoutěžících čarodějnic a čarodějů bude na Ladronce také postaráno. V areálu budou připravené dílny, workshop s ekologickým programem, stánky, fotoateliér i hrací stan. Pro aktivnější návštěvníky bude k dispozici u-rampa s překážkou Funbox line.

V půl sedmé zapalujeme dvoumetrovou hranici

Pro všechny bude hotová dvoumetrová hranice, kterou společně slavnostně zapálíme před hlavním hudebním programem. Na místě bude také několik menších ohňů, u kterých bude pokračovat zábava i po skončení hlavního programu až do pozdních nočních hodin. Vrcholem letošního ročníku Čarodějnic na Ladronce bude čarokrásný ohňostroj.

V areálu Ladronky bude k dispozici dostatek občerstvovacích stanů, návštěvníci se tedy nemusejí obávat dlouhých front na jídlo a pití. O bezpečnost se postarají dobrovolní lysolajští hasiči, profesionální záchranáři z Asociace samaritánů České republiky a strážníci z městské části Praha 6. Značné pozornosti organizátorů se dostalo sociálnímu zázemí akce.

"Letos garantujeme především návštěvníkům s dětmi maximální čistotu mobilních toalet. Naši pracovníci je budou průběžně uklízet po celou dobu akce. Chceme, aby každá toaleta byla zkontrolována alespoň každých 20 minut. Takový servis byl na akcích v ČR až do dneška utopií. Je to další z řady vylepšení, která zavádíme proto, aby si naše akce návštěvníci užili bez starostí." říká Vít Rozehnal, jednatel organizační agentury MVP agency.

Na Čarodějnicích na Ladronce myslíme i na dobré skutky!

Ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem podporujeme prostřednictvím projektu TERIBEAR středoškolačku z dětského domova, která touží zúčastnit se prázdninového jazykového kurzu v zahraničí. 

„Ambiciózních, po vzdělání prahnoucích dětí v dětských domovech, po pravdě, není mnoho. Dle výzkumu nadace jen 1,2% dětí dosáhne ukončení střední školy s maturitou a 0,3% vysoké školy. Z daného důvodu nadace všestranně podporuje tyto mladé lidi – neboť vzdělání je trvalá hodnota, z níž budou čerpat celý život. Navíc, jsou jednoznačně handicapováni při vstupu do samostatného života a na trh práce, a proto je snahou nadace jim tento nelehký přechod usnadnit.“ upřesňuje důvody této sbírky ředitelka Nadace Terezy Maxové Terezie Sverdlinová.

Návštěvníci budou mít možnost přímo na místě přispět finanční částkou 20,- nebo 100,- Kč 
do zapečetěných pokladniček. Všechny vybrané finanční prostředky budou Nadací Terezy Maxové použité na realizaci tohoto snu.

Hlavní body programu:

15:00 1. kolo Miss čarodějnice - zápis

Divadlo Buchty a loutky – Neposlušná kůzlátka

16:00 Čarodějná soutěž na kolečkách, Junior Trophy závod

16:30 Taneční vystoupení skupiny Primavera

16:35 Hlavní exhibice v AGang zóně - Funbox

17:00 Finále Miss čarodějnice

18:00 Čarodějné disko pro účastnice Miss

18:15 Vyhlášení Miss čarodějnice

18:30 Slavnostní zapálení hranice

19:00 Koncert Jaroslava Uhlíře s kapelou

20:30 Koncert skupiny 100°C

21:45 Čarokrásný ohňostroj

22:00 – 00:00 Zábava, opékání špekáčků a hra na kytaru u ohňů


Detailní rozpis programu a soutěží je na www.carodejnicenaladronce.czwww.facebook.com/carodejnicenaladronce

Čarodějnice na Ladronce pořádá: Městská část Praha 6

Organizátor: MVP agency s.r.o.

Partneři Čarodějnic na Ladronce:

Heineken Česká republika a. s.

Veolia Voda Česká republika a. s.

Auto Podbabská

Magistrát hl. m. Prahy

PRE a. s.

Lidl Česká republika, v. o. s.

Letiště Václava Havla a. s.

Author

A Gang

Neoluxor s. r. o.

Kolo pro život

Asiana, spol. s r. o.

Mediální partneři:

MFDnes

Metro

Rádio Beat

Sluníčko

Maminka.cz

DPP


Přečteno 7867x

Komentáře

 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky
aktuálně
Živé diskuze
3.03. 23:05 BAZAR: Re: K2 ALEXIS 84 BOA 2014
19.06. 20:36 BAZAR: Prodám kolečka 110 mm
9.06. 13:55 BAZAR: Prodám dámské in-line K2 Celena W
1.06. 17:02 Ubytovaní na Flaeming skate: Wahlsdorf - pension Flaeming
13.05. 10:56 BAZAR: K2 ALEXIS 84 BOA 2014
13.05. 00:49 BAZAR: K2 Pro Longmount
7.05. 21:17 BAZAR: Re: FILA Primo LX 90 Black/Green vel. 10,5 (45) - měsíc staré
Anketa
Po které straně jezdí bruslaři a po které cyklisti?
Připadá vám otázka legrační? V reakci na nedávnou nehodu bruslaře s cyklistou vyhlašujeme novou anketu, ve které si snad osvěžíte zásady jízdy na bruslích.
Cyklisté i bruslaři jezdí vpravo
1503315033
Cyklisté i bruslaři jezdí vlevo
1918219182
Cyklista je řidič a jede v pravo, bruslař je chodec a jede vlevo
1412714127
Pokud nejsme na silnici, každý si jede, jak se mu zachce
1357713577
Další ankety
Nejčtenější
Facebook - přidejte se!

kalimera ikonka   studentské reality vyměňme si ikonky: