in-line bruslení > akce a jízdy

Inline pro život s Kooperativou

4.05.2012 - Redakce
Reklama
Nejprestižnější středoevropský seriál v inline bruslení LifeInLine Tour vstupuje do osmého ročníku s novým názvem.

Generálním partnerem se stala pojišťovna Kooperativa ze skupiny Vienna Insurance Group. Novým partnerem seriálu je společnost LOAP. Seriál ponese název Inline pro život – LifeInLine Tour a startuje 6. května v Hradci Králové. Také letos bude jeho součástí závod Světového poháru v Ostravě.

Jak nový název napovídá, tradiční bruslařský seriál doplňuje na triumvirát oblíbené sportovní podniky  Kolo pro život a Stopa pro život. Završuje se tak dosavadní neformální strategické partnerství organizátorů bikového a bruslařského seriálu, uzavřené již v roce 2008. Synergie, například jednotný registrační systém, budou přínosné pro všechny účastníky seriálů.

„Jsme rádi, že jsme se stali partnery seriálu, který si během sedmi let vybudoval skvělé jméno v  bruslařském světě a přivádí na start závodů celé rodiny. Chceme také inline bruslařům nabídnout obdobný servis a služby pod značkou Kooperativa Depo, které již dlouhodobě oceňují účastníci seriálu Kolo pro život a druhý rok i lyžaři při Stopě pro život. Nezapomínáme ani na úrazová rizika bruslařské disciplíny a připravili jsme exkluzivní úrazové pojištění na závod pro všechny dospělé sportovce všech výkonnostních i věkových kategorií,“ uvedl Milan Medek, ředitel úseku marketingu   a vývoje produktů pojišťovny Kooperativa.

„Velice nás těší, že novým generálním partnerem se stala pojišťovna Kooperativa, která má mezi sportovci díky svému významnému angažmá v partnerských seriálech vynikající renomé. Vstupu Kooperativy do našeho seriálu si velice vážíme, spojuje nás zodpovědný přístup ke zdraví a podpoře aktivního životního stylu,“ uvedl Martin Plecitý, jednatel společnosti Trikam, která seriál Inline pro život – LifeInLine Tour pořádá. 

Seriál Inline pro život – LifeInLine Tour bude mít letos pět dílů a odstartuje 6. května v Hradci Králové.  Závod v Ostravě bude ve dnech 15. – 16. června opět vrcholným svátkem všech bruslařů – již počtvrté bude součástí Světového poháru WIC. Všechny závody seriálu mají statut oficiálního Českého poháru v inline bruslení, závod v Táboře bude mistrovstvím ČR v půlmaratonu.

I letos má seriál Inline pro život – LifeInLine Tour ambici být nejlepším středoevropským rodinným festivalem bez věkových limitů a symbiózou vrcholového, výkonnostního i fitness inline bruslení.

Termíny závodů Inline pro život – LifeInLine Tour 2012

6. 5. LifeInLine Tour Hradec Králové – letiště
20. 5. Kooperativa LifeInLine Tour Praha - Rohanské nábřeží
3. 6. Kooperativa LifeInLine Tour Tábor - areál Komora
15. - 16. 6. Kooperativa LifeInLine Tour Ostrava - Poruba, Hlavní třída, World Inline Cup
9. 9. LOAP LifeInLine Tour Opava - městské sady


Přečteno 653x

Komentáře

 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky
akce a jízdy
Živé diskuze
3.03. 23:05 BAZAR: Re: K2 ALEXIS 84 BOA 2014
19.06. 20:36 BAZAR: Prodám kolečka 110 mm
9.06. 13:55 BAZAR: Prodám dámské in-line K2 Celena W
1.06. 17:02 Ubytovaní na Flaeming skate: Wahlsdorf - pension Flaeming
13.05. 10:56 BAZAR: K2 ALEXIS 84 BOA 2014
13.05. 00:49 BAZAR: K2 Pro Longmount
7.05. 21:17 BAZAR: Re: FILA Primo LX 90 Black/Green vel. 10,5 (45) - měsíc staré
Anketa
Po které straně jezdí bruslaři a po které cyklisti?
Připadá vám otázka legrační? V reakci na nedávnou nehodu bruslaře s cyklistou vyhlašujeme novou anketu, ve které si snad osvěžíte zásady jízdy na bruslích.
Cyklisté i bruslaři jezdí vpravo
1390413904
Cyklisté i bruslaři jezdí vlevo
1768917689
Cyklista je řidič a jede v pravo, bruslař je chodec a jede vlevo
1324713247
Pokud nejsme na silnici, každý si jede, jak se mu zachce
1263112631
Další ankety
Nejčtenější
Facebook - přidejte se!

kalimera ikonka   studentské reality vyměňme si ikonky: