14.10.2005 - Redakce

Související články

Související odkazy

Letošního druhého ročníku In line jízdy Běchovice dne 25.9. na 5 km se zúčastnilo 99 jezdců. (minulý rok 47!!)A opravdu ze všech částí Prahy - Čakovice, Dolní Počernice, P-4, P-6, Újezd nad Lesy, Běchovice - zastoupené díky kroužku bruslení největší účastí. Dokonce jeli dva kočárky s miminky!

Pokud bych mohla srovnat, tak jelo 60 mužů a 39 žen. První holka v cíli byla za 13min.03 vteřin a podle start. čísla 60 to byla Jana Hroudová, r. nar. 1965. Od organizátora jízdy dostala hodinky. Pořadí prvních 11 v cíli bylo odměněno věcnými cenami - od sponzorů.

1. v cíli časem 9:41 - Tomáš Havel -r. nar. 1975 start. číslo 132 - nádherným stylem a pohodovou jízdou!!! Přesně na jeho vysokou postavu byl na míru pak hlavní dárkem pro něj - župan
2. v cíli časem 9:45 - Ondřej Suchý - r. nar.1988 !!!! start. číslo 58 ps. dojel do cíle váhavě, ani se mu snad ještě nechtělo projet cílem, zjevně si jízdu hodně vychutnával a měla jsem pocit, že snad na někoho před cílem čeká....
3. v cíli časem 9:47 - Martin Jirsa r. nar.1967 start. číslo 98 ps. na přihlášce je sice pod tímto start.číslem brácha Tomáš Jirsa, tak hlavně, že je to v rodině, jestli Martin, nebo Tomáš, že jo... a doufám, že taky  něco "odpadlo" z výhry pro toho, kdo nevyhrál....
4. v cíli časem 10:57 - Viktor Alt r. nar. 1985, start. číslo 91
5. v cíli časem 11:03 - Tomáš Havel, r. nar. 1968, start. číslo 62 ps. to je náhodička, obě jména stejná, s vítězem celé jízdy... ještě, že jsme to bystrým okem odhalili!!! a ještě se vůbec neznali!!! tak od teď už asi ano....protože v cíli byla krásná atmosféra a diskuse v hloučcích.

A hlavně: všichni projeli cílem do krásných 30 minut!! Za to vám moc děkuji!!! Protože přesně v 11h. startovali první běžci u historického 13.patníku v Běchovicích. Všichni bruslaři byli jízdou nadšení a spokojení snad ničím nerušenou jízdou. Startovní kancelář (a psychickou podporu před závodem) zajistil a krásně barevná čísla vytiskl Jarda Svátek. V cíli pak vybíhala pořadatelka Vlaďka, aby každému kdo přijel dala do tlapky 1,5L vody a pořadatelka Monča nabízela pro zájemce časopis Bord, o který byl jako minulý rok velký zájem. O tetování zájemců se postarala Nikola a celou akci moderoval Kokoška, který mi megafon vracel se slzami v očích... Nad případnými úrazy (díky však že žádný nebyl!!) bděla MUDr. Jana Nožičková se sestřičkou Jolanou. Tímto bych chtěla velmi moc poděkovat všem, kteří se na akci podíleli.