in-line bruslení > areál Ladronka > aktuálně

Plný džbán zábavy na Ladronce

6.09.2005 - Redakce
MČ Praha 6 a MVP Agency uspořádali na volnou středu 28. září (10:00 – 22:00) zábavný program v nově zrekonstruovaném areálu usedlosti Ladronka. Od exhibic v in-line bruslení, BMX, MTB, jízdě v U-rampě, footbagu, žonglování, frisbee či skoků na obří trampolíně přes návštěvníkům otevřené závody na lezecké stěně nebo in-line okruhu až po výtvarné soutěže a duševní sporty nabízí Ladronka opravdu široké spektrum vyžití. O příjemnou atmosféru se bude navíc starat letošní výherce Coca-Cola Popstar skupiny Temperamento či Vojta Kotek s Jirkou Mádlem a jejich rafťáckým týmem.

Pražané v září získali nově zrekonstruované místo pro aktivní odpočinek i nerušené procházky zelení. Svou náruč jim Ladronka otevře ve středu 28. září na akci s podtitulem Plný džbán zábavy. Volný den nabídne sportovní vyžití, hudební vystoupení, výtvarné aktivity i třešničku na dortu v podobě účasti Snowboarďáků i Rafťáků Vojty Kotka a Jirky Mádla, kteří dorazí se svým rafťáckým týmem.

Sportovní atrakce
Od desáté ranní budou na návštěvníky čekat desítky atrakcí (U-rampa, in-line dráha, lezecká stěna, obří trampolíny atd.), z nichž valnou většinu si budou moci vyzkoušet na vlastní kůži. Chybět nebudou ani vystoupení mistrů svých oborů, rady od zkušených profesionálů či závody o nejrůznější ceny. Hned ráno začíná in-line závod škol a veřejnost se může registrovat do dalších in-line závodů. Návštěvníkům se také představí spousta sportů či aktivit, které balancují na pomezí sportu, volné zábavy, umění i akrobacie. Vedle bumerangů a řiditelných draků tu budou k vidění i frisbee, diabolo, footbag či flowersticks nebo žonglování. Své okénko v programu budou mít i japonská bojová umění a jejich české a možná i japonské oddíly. Co na svých strojích dokážou, předvedou jezdci na BMX i MTB kolech. Jak za to pořádně vzít ukáží profesionálové na in-line bruslích. Pokud máte slabé nervy, je zcela jasné, že při vystoupení Petra Manďáka v U-rampě budete odvracet zrak. Z přemíry adrenalinu se můžete uvolnit u stolních her, hlavolamů a podobných duševních sportů. Pro ty nejtvořivější jsou připraveny výtvarné soutěže z využitím netradičních postupů.

Hudba
Na pódiu se vedle tanečních seskupení a módních přehlídek vystřídá také šest kapel reprezentujících pražské střední školy. Ty budou soutěžit o přízeň diváků, kteří nakonec rozhodnou, kdo dostane možnost nahrát svou hudbu v profesionálním studiu. Večerní část programu odstartuje kapela Temperamento, kterou přízeň posluchačů i odborné poroty vynesla na první místo letošního ročníku soutěže Coca-Cola Popstar a zanedlouho se můžeme těšit na jejich debutovou desku.

Rafťáci
Vojta Kotek, Jirka Mádl a jejich rafťácký tým budou do programu volně vstupovat po celý den, ale na večer si připravili malé překvapení. Mimo jejich zimního hitu Snowboarďaci si totiž sebou přivezou i krátký film z natáčení Rafťáků. No řekněte sami: Umíte si představit lepší zakončení zábavného dne, než poslední projekci letního kina v Praze?

Vstup na akci je zcela zdarma.

Podrobný program najdete na speciálních stránkách zde.

Přečteno 6390x

Komentáře

U-rampaMonca, Reagovat
Re: U-rampaLuca, Reagovat
In-line závodBlancman, Reagovat
inline závodpetr, Reagovat
Re: inline závodjonti, Reagovat
Re: Re: inline závodpetr, Reagovat
inline závodLáďa, Reagovat
Inline zavodjonti, Reagovat
Re: Inline zavodkatka, Reagovat
 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky
aktuálně
Živé diskuze
3.03. 23:05 BAZAR: Re: K2 ALEXIS 84 BOA 2014
19.06. 20:36 BAZAR: Prodám kolečka 110 mm
9.06. 13:55 BAZAR: Prodám dámské in-line K2 Celena W
1.06. 17:02 Ubytovaní na Flaeming skate: Wahlsdorf - pension Flaeming
13.05. 10:56 BAZAR: K2 ALEXIS 84 BOA 2014
13.05. 00:49 BAZAR: K2 Pro Longmount
7.05. 21:17 BAZAR: Re: FILA Primo LX 90 Black/Green vel. 10,5 (45) - měsíc staré
Anketa
Po které straně jezdí bruslaři a po které cyklisti?
Připadá vám otázka legrační? V reakci na nedávnou nehodu bruslaře s cyklistou vyhlašujeme novou anketu, ve které si snad osvěžíte zásady jízdy na bruslích.
Cyklisté i bruslaři jezdí vpravo
1497014970
Cyklisté i bruslaři jezdí vlevo
1915919159
Cyklista je řidič a jede v pravo, bruslař je chodec a jede vlevo
1410014100
Pokud nejsme na silnici, každý si jede, jak se mu zachce
1354913549
Další ankety
Nejčtenější
Facebook - přidejte se!

kalimera ikonka   studentské reality vyměňme si ikonky: