Pátek 12. únor 2016
Areál Ladronka

Krátké zprávy
09.05. - Pozor! Narůstající množství srážek bruslařů a cyklistů nás dovedlo ke zveřejnění nové anketu s názvem "Po které straně jezdí bruslaři". Nezapomeňte hlasovat!

Čarodějnice na Ladronce - 30. dubna 2014

17.04.2014 - Redakce
V parku Ladronka se 30. dubna již podeváté sejdou malé i velké čarodějnice a jiné nadpřirozené bytosti na tradičním pálení čarodějnic na Ladronce. NEJVĚTŠÍ ČARODĚJNICKÝ SLET V EVROPĚ!

Doprava na Ladronku

14.03.2012 - Redakce
Ladronka je jednou z nejklidnějších částí Prahy 6. Podobá se náhorní planině, pokud se tedy vydáte na Ladronku pěšky, počítejte s kopečky. Pěknou vycházkou je výšlap z centra na Petřín a potom dále kolem strahovského stadionu na Ladronku. Stejně prudký kopec vás čeká i při šlapání z ulice Bělohorská přes klidnou vilovou čtvrť. Kopečky vám však může pomoci překonat městská hromadná doprava.
Další dle data

Rozšíření areálu Ladronka dostane evropské dotace

17.09.2009 - Redakce
Rozšíření Areálu volného času Ladronka získalo nejvíce bodů při schvalování evropských peněz plynoucích z Operačního programu Praha - Konkurenceschopnost. Bruslařský okruh by tak dle projektu měl být prodloužen až na pláně u Vypichu a propojen později s oborou Hvězda pomocí tunelu.

Ladronka sedmým divem Prahy 6

14.03.2012 - Redakce
Pyramidy v Egyptě, Kolos Rhodský, zahrady Semiramidiny, chrám v Efesu, Zeus v Olypii, Mauzoleum v Halikarnassu nebo maják na ostrově Faru. Kdo by netoužil po tom navštívit každý z těchto sedmi divů světa. Necestujte jen prstem po mapě, Praha 6 má svých vlastní sedm divů - stále stojí a jsou tak blízko!

Jak vytočit na bruslích zatáčku

19.04.2009 - Redakce
Bojujete se zatáčkou v areálu Ladronka právě ve vracecí smyčce u televizní věže? Máme pro vás návod, jak ji vyjet, ale chce to cvik:-)

Běžkaření na Ladronce

23.08.2004 - Redakce
Mírně členitá pláň u Ladronky je výjimečná svojí sjízdností již od 10 cm slabé sněhové pokrývky. I taková vrstva sněhu stačí k plnému zakrytí zdejší udržované trávy a více či méně zpevněných cest, které tak skluznici běžek ani nepošimrají. Závidět Pražanům sice slabé sněhové, ale skvělé běžkařské podmínky tak mohou i obyvatelé podhorských měst a vesnic, které obklopují pouze zoraná pole.
Další dle data

kalimera ikonka   studentské reality vyměňme si ikonky: