in-line bruslení > reportáže

In-line novinky na sportovním veletrhu Sport life

8.11.2008 - Zdeněk Pokorný
V těchto dnech (6. - 9. 11. 2008) se v Brně koná tradiční Mezinárodní veletrh. Byli jsme proto zvědaví, zda přední výrobci bruslařského vybavení začnou mít o podobné akce zájem, nebo zda bude pokračovat trend z minulých let. Bohužel musíme podotknout, že platí spíše druhá možnost. Přesto si i bruslaři nějaké ty novinky najdou.

Tempish


Prakticky jediný výrobce bruslí, který bere veletrh trošku více vážně, je firma Tempish. Tato firma si na trhu teprve buduje cestičku a ke světovým firmám, jako jsou Rollerblade nebo K2 zatím určitě nepatří. V poměru cena výkon však patří Tempish určitě ke špičce. Sympatické je, že každým rokem přichází firma s nějakými novinkami. Navíc se nevěnuje pouze fitness bruslím, ale ve své kolekci má i urban nebo agressiv brusle. Pro letošek připravil Tempish i brusle na in line hokej a co je velmi potěšitelné - první opravdové speed brusle. Vzorek těchto bruslí se bohužel nepodařil na veletrh připravit, představu jsme si tak mohli učinit jen díky fotce v katalogu. Jisté je, že by brusle měly mít 100 mm kolečka a jejich cena by se měla pohybovat kolem šesti tisíc korun. Redakce se určitě pokusí získat tyto brusle na testování. Tempish to s jejich uvedením nebude mít určitě jednoduché. Za tuto cenu určitě zákazník nepřipustí žádný ústupek! Zajímavým může být rovněž tzv. Baby skate, který obsahuje dětské nastavitelné brusle, chrániče dlaní, zápěstí, loktů a dětskou přilbu. Toto vše můžete vašemu dítěti dopřát za doporučenou cenu 1200 Kč.


Worker


Firma Insportline má ve své nabídce mj. i kolečkové brusle. Některé modely byly představeny i na veletrhu. Brusle Worker osloví spíše příležitostné bruslaře se zájmem o levné brusle.

Acra


V podstatě zde platí stejné informace jako o kolečkových bruslích Worker.

Skorpion skate


Recenzi těchto bruslí jste si na našich stránkách již mohli přečíst. Nyní jsme na veletrhu našli dovozce, který vám tyto brusle může nabídnout. Mimo Skorpionů nabízí firma rovněž kvalitní terénní brusle.

Eleven


Pokud hledáte výrobce dresů pro váš sportovní klub, můžete využít služeb firmy Eleven. Firma se zaměřuje především na cyklistiku, ale ve své nabídce má i in lineové kombinézy. Ty pořídíte za ceny do dvou tisíc korun, čím více dresů objednáte, tím méně vás bude pochopitelně jeden kus stát.

I - glity


Stále populárnější je bruslení s holemi. Firma Testudo - sport je dovozcem kolečkových lyží. Oproti klasickým bruslím však budete muset sáhnout hlouběji do peněženky.InBody


Pokud potřebujete zjistit, jak jste na tom se svou fyzickou kondicí, jaký poměr svalstva a tuků vaše tělo obsahuje či jakou máte kalorickou spotřebu, můžete použít analýzu biospace přístroje InBody.


Skiersedge


Máte-li problémy se svou fyzickou kondicí a chcete posilovat především dolní svalové partie, nepřehlédněte lyžařský trenažér Skiersedge.

Superice


Jestliže nejsou kolečka vašim favoritem a dáváte přednost ostrým bruslím, může vás zajímat umělý povrch Superice, který dle dovozce ve všech směrech nahrazuje chlazený led.

Suunto, Polar


Chcete li mít dokonalý přehled o vašem tréninku na bruslích, neměly by ve vaší výbavě chybět hodinky, které vám všechny potřebné informace dodají. Obě firmy mají ve své nabídce i modely s GPS, ty vám mohou dodat informace například o profilu či délce trati.

Na stránky výrobců se dostanete kliknutím na nadpis.

Přečteno 5097x

Komentáře

 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky
reportáže
Živé diskuze
3.03. 23:05 BAZAR: Re: K2 ALEXIS 84 BOA 2014
19.06. 20:36 BAZAR: Prodám kolečka 110 mm
9.06. 13:55 BAZAR: Prodám dámské in-line K2 Celena W
1.06. 17:02 Ubytovaní na Flaeming skate: Wahlsdorf - pension Flaeming
13.05. 10:56 BAZAR: K2 ALEXIS 84 BOA 2014
13.05. 00:49 BAZAR: K2 Pro Longmount
7.05. 21:17 BAZAR: Re: FILA Primo LX 90 Black/Green vel. 10,5 (45) - měsíc staré
Anketa
Po které straně jezdí bruslaři a po které cyklisti?
Připadá vám otázka legrační? V reakci na nedávnou nehodu bruslaře s cyklistou vyhlašujeme novou anketu, ve které si snad osvěžíte zásady jízdy na bruslích.
Cyklisté i bruslaři jezdí vpravo
1503315033
Cyklisté i bruslaři jezdí vlevo
1918219182
Cyklista je řidič a jede v pravo, bruslař je chodec a jede vlevo
1412714127
Pokud nejsme na silnici, každý si jede, jak se mu zachce
1357713577
Další ankety
Nejčtenější
Facebook - přidejte se!

kalimera ikonka   studentské reality vyměňme si ikonky: